Header image  

Jak wcześnie wykryć raka skóry?
 
line decor
  
line decor
 

 
 
Wideodermoskopy FotoFinder sa wiodacymi systemami, dostepnymi juz w 60 krajach na swiecie. Wysoka jakosc urzadzenia zostala udokumentowana Certyfikatem ISO 9001.


 
 
DERMATOSKOPIA

Za pomocą medycznej kamery wideo, wykonujemy zdjęcia przegladowe skóry w celu zlokalizowania podejrzanych o czerniaka znamion. Nastepnie, cyfrowym dermoskopem o wysokiej precyzji chirurg wykonuje zdjecia znamionom znajdującym się w grupie ryzyka. Są one następnie mierzone, poddane analizie i porównaniu z wcześniejszymi obrazami, wykonanymi podczas regularnych badań Wszystkie wyniki umieszczone są w bazie, co umożliwia wykrycie nawet najmniejszych różnic!

Dermatoskopia pomaga w kontrolowaniu znamion skórnych, zwłaszcza tych trudno dostępnych, znajdujących sie w miejscach trudnych do samodzielnej obserwacji.

W trakcie bezbolesnego badania pacjent może śledzic przebieg procedury na ekranie monitora.


Wyjatkowa jakość obrazu FotoFinder!
Kamera Medicam 800HD oferuje doskonałą jakość w rozdzielczości Full HD (1920x1080 px), która jest dostępna zarówno w podgladzie na żywo, jak i w wykonanych zdjęciach. Kamera użwa zoomu optycznego z powiększeniem x70. Pierścieniowe oświetlenie diodowe LED zapewnia doskonałą widoczność zmian skórnych.

Połączenie z komputerem
Kamera jest połączona bezpośrednio z komputerem. Program Meleanalyzer służy do automatycznej oceny znamion melanocytowych. Oprogramowanie pozwala na automatyczny pomiar powierzchni zmiany, porównywanie obrazów z wcześniejszymi oraz zaawansowaną analizę porównawczą histogramów obrazów z funkcją obrysowywania konturu zmiany skórnej.

 
 

  
Centrum Medyczne oferuje sprzet firmy FotoFinder, przeznaczony do profilaktyki raka skóry. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczacych badania.

dr Mariusz Krawczyk
chirurg-onkolog z 31-letnim stażem w onkologii. Kładzie szczególny nacisk na wczesną diatnostykę raka skóry. Bada znamiona barwnikowe, wykonuje dermatoskpięoraz usuwa chirurgicznie zmiamiona nietypowe, mogące sugerować czerniaka.

Oszczędź czas,
znajdź wizytę on-line:  

 
NIE DAJ RAKOWI SZANS!

 
 
| Premium Clinic C.M. | | FotoFinder Dermatoskopia . | Serwis dla pacjenta . | | 2018 Kontakt